Atribuită Cumpărare directă

Achizitie cabinet rack 19"32U si accesorii -2 buc- cfm ref de necesitate STI nr. MBR-DSI_11564/24.06.2020 si MBR-DSI_11565/24.06.2020

Număr anunț
DA25915717
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.879,10 RON
Valoare atribuită
4.879,10 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.879,10 RON

din 4.879,10 RON estimat