Atribuită Cumpărare directă

unt 5*7.33,lapte12*3.67,oua60*0.38,biscuiti 20*0.92,carne tocata 1.17*23.67,carne tocata 1*14.41,cascaval 2*21.56,ciolan 1.16*23.86,piept pui .68*26.33,mici 3.28*19.82,eugenia 65*0.459,salam 2.42*25.23,virsli 2.195*32.57,ceafa porc 2.65*25.69,pulpe 3*8.26

Număr anunț
DA25907306
Autoritate contractantă
Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
Furnizor / câștigător
SC RIVALY CH SRL (CUI 1767380)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
957,44 RON
Valoare atribuită
957,44 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

957,44 RON

din 957,44 RON estimat