Atribuită
Cumpărare directă
-servicii de evidenta financiar-contabila completa; -intocmirea situatiilor financiare lunare, trimestriale, semestriale si anuale, precum si transmiterea acestora catre institutiile abilitate; -organizarea si tinerea evidentelor legale si bugetare conform prevederilor legale; -intocmirea documentatiilor solicitate de catre autoritatile superioare si de control; -intocmirea si tinerea evidentei angajamentelor bugetare si legale, precum si intocmirea executiei bugetare; -inregistrarea datelor si intocmirea rapoartelor in FOREXEBUG; -avizarea si tinerea evidentei contabile bugetare, spre exemplu: defalcarea veniturilor si cheltuielilor bugetare pe trimestre, capitole si articole; -primirea si inregistrarea centralizatoarelor borderourilor de incasari din impozite, taxe si alte venituri bugetare; - intocmeste lunar statele si calculeaza sumele retinute salariatilor si sumele datorate de catre angajator; -intocmeste si depune la ANAF declaratiile fiscale ale institutiei; -centralizeaza situatiile financiare prezentate de catre institutiile subordonate, daca este cazul; -pune la dispozitia institutiei personalul de specialitate pe toata durata orarului de funcionare.
- Număr anunț
- DA25924541
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE CORBU (CUI 42313429)
- Furnizor / câștigător
- SENIOR ACCOUNTING SERVICES SRL (CUI 17884033)
- Cod CPV
- 79200000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.000 RON
- Valoare atribuită
- 48.000 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.