Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA Famotidina 20mg x 30cpr film (ZEN), Diazepam 5mg/ml 5/2ml sol inj, Nitroglicerina 0.5mg x 20cpr / NITROGLYCERINUM, Tertensif SR 1.5mg x 30cpr

Număr anunț
DA25913294
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33622100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920,55 RON
Valoare atribuită
920,55 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920,55 RON

din 920,55 RON estimat