Atribuită Cumpărare directă

ar/Vopsea lavabila interior alb 15 litri 15L 15 L 25KG 25 KG Kober Weiss NUMAR DE REFERINTA: 00010652 PRET DE CATALOG: 66,88 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44800000-8 Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2) DESCRIERE: Var lavabil alb pentru interior, 15 litri, KOBER Weiss Kober Weiss 15 L este o vopsea... mai departe

Număr anunț
DA25912222
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
44800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,76 RON
Valoare atribuită
133,76 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,76 RON

din 133,76 RON estimat