Atribuită
Cumpărare directă
Reparatii motofoerastrau 365 XTorq Gat carburator 94.12 1 buc Flansa 40,34 1 buc Garnitura toba 15,16 1 buc Toba esapament 194,87 1 buc Surub 6,72 1 buc Bujie 11,76 1 buc Furtun 15,16 1 buc Manopera 84,03 Reparatie 562 XP Arc ambreiaj 13,45 3 buc Manopera 42,01 Ulei amestec SL+ 1 L 2 buc.
- Număr anunț
- DA25917880
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI 32521937)
- Furnizor / câștigător
- DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI 35341558)
- Cod CPV
- 42675100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 603,31 RON
- Valoare atribuită
- 603,31 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.