Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipamente IT si software, respectiv: - 2 buc x PC Notebook cu ecran 14” si un ecran additional, SSD minim 512GB, Tastatura iluminata, minim 8 GB Ram, Procesor Minim Intel Corei5, generatia 10; - 6 buc x Mouse Optic cu fir; - 2 buc x Sistem de operare Windows 10 Pro 64biti versiune Retail; - 2 buc x Licenta Microsoft office 64 biti, Minim Word, Excel, Outlook, versiune Retail; - 13 buc x Licente Antivirus PC, arhitectura pe 64 biti, cu functii Antivirus, Antispyware, Antimalware, Anti-phising, Antispam, Anti Ramsonware; - 1 buc x Licenta antivirus server compatibil Windows server 2012, R2 cu functii Antivirus, Antispyware, Antimalware, Anti-phising, Antispam, Anti Ramsonware; - 1 buc x Licenta Adobe Acrobat Reader 64biti cu functii Creare fisiere de tip pdf, editare fisiere tip PDF, Conversie fisiere PDF in fisiere de tip Word, Excel, JPG; - 6 buc x Memorie RAM DDR4, 8GB, 2666Mhz, CL19, 1.2v Crucial.
- Număr anunț
- DA25925796
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA"DOBROGEA (CUI 26470391)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.041,95 RON
- Valoare atribuită
- 17.041,95 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.