Atribuită
Cumpărare directă
Robinet de trecere cu sfera din alama cromata si actionare tip fluture 1/2" FI-FI Robinet de trecere cu sfera utilizat pentru instalatii in care se vehiculeaza apa sau fluide nonagresive. Corp din alama samotata la cald UNI EN 1265-CW617N. Sfera din alama cromat lucioasa UNI EN 1265-CW614N. Actionare tip fluture metalic acoperit cu material plastic de culoare rosie. Prevazut cu racorduri filetate ISO228, de tipul FF. RACORD [TOLI] 1/2 TOLI LUNGIME [MM] 50 MM INALTIME [MM] 42 MM
- Număr anunț
- DA25935223
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
- Cod CPV
- 44411100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.707,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.707,60 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.