Atribuită
Cumpărare directă
Pretul prevazut este aferent unei unitati (km sau buc) dupa cum urmeaza : - pentru drumuri,alei, trotuare - km - pentru parcari, accese auto si pietonale, pretul -buc (se negociaza la fata locului in functie de complexitate ). Serviciile de proiectare includ : Intocmire Proiect tehnic si Detalii de executie. Prestatorul se obliga sa executa serviciile prevazute în contract cu profesionalismul si promptitudinea cuvenite angajamentului asumat si sa presteze serviciile, sa asigure resursele umane, materialele, echipamentele de care este nevoie. mai putin
- Număr anunț
- DA25927442
- Autoritate contractantă
- Comuna Butoiesti (CUI 8033356)
- Furnizor / câștigător
- GMC DRUM PROIECT S.R.L. (CUI 41914897)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.