Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE PUBLICARE ANUNTURI IN PRESA SCRISA SI ONLINE IN COTIDIANUL JUDETEAN SERVUS HUNEDOARA .PACHETUL CUPRINDE APROXIMATIV 700 CMP COLOR -adica 4 aparitii de 1/4 din pagina -o data pe saptamana in perioada 08.07.2020-07.08.2020 ,o postare BANNER pe site www.servuspress.ro in perioada 08.07.2020-07.09.2020 ( o luna se acorda GRATUIT). A fost acordat o reducere de aproximativ 50% fata de rate-card oficial. Promovare platforma Produs de Hunedoara.
- Număr anunț
- DA25920541
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE ECONOMICO SOCIALA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 9925566)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI 11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.