Atribuită Cumpărare directă

Contrast Blue 0.1% 0.5ml sol oft / albastru tripan 0,1%(20cut X 33.49=669.80) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25930767
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33662100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
669,80 RON
Valoare atribuită
669,80 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

669,80 RON

din 669,80 RON estimat