Atribuită Cumpărare directă

Aparat Teava cupru izolata 1/4" - 5m; Teava cupru izolata 3/8" - 5m; Cablu myym 3x2,5 - 4 aer conditionat split tip inverter, marca Nord Star 12.000btu.Montaj unitate interna; montaj suporti unitate externa; montaj unitate externa,

Număr anunț
DA25934651
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.781,50 RON
Valoare atribuită
1.781,50 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.781,50 RON

din 1.781,50 RON estimat