Atribuită Cumpărare directă

Kit cilindru Kyocera KM 2035. Prezenta achizitie tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA25934113
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra (CUI 4220955)
Furnizor / câștigător
CONCRET CONSULT SRL (CUI 14319027)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,50 RON
Valoare atribuită
188,50 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,50 RON

din 188,50 RON estimat