Atribuită Cumpărare directă

Societatea GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze pachetul de materiale, consumabile & echipamente amenajare spatii verzi ce contine: 40 bucati mansi lucru, 1 cutie manusi nitril, 12 bucati vopsea kober negru, 10 bucati lac kober stejar, 10 bucati rezerva trafalet, 10 bucati pensule si 10 bucati faras cu coada, necesar subscrisei pentru indeplinirea obiectului de activitate si a clauzelor contractuale.

Număr anunț
DA25929987
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
Cod CPV
44812400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.529 RON
Valoare atribuită
1.529 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.529 RON

din 1.529 RON estimat