Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE ARTICOLE DE PAPETĂRIE

Număr anunț
DA25909105
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GEORGE COSBUC" CLUJ - NAPOCA (CUI 4736477)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
555,75 RON
Valoare atribuită
555,75 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555,75 RON

din 555,75 RON estimat