Atribuită Cumpărare directă

RAFT METAL 180x90X40 GRI INCHIS CLIPS

Număr anunț
DA25925027
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIORU DE JOS (PRIMARIA COMUNEI CRISTIORU DE JOS) (CUI 4839987)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
39153100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,55 RON
Valoare atribuită
365,55 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,55 RON

din 365,55 RON estimat