Atribuită Cumpărare directă

MORCOV 40 X 2.29 ROSII 40 X 3.39 CEAPA 40 X 2.29 CARTOFI 100 X 1.38 TELINA 10 X 3.21 CASTR CORNISON 40 X 2.66 VARZA ALBA 100 X 1.38 PIERSICA 40 X 3.85 NECTARINE 30 X 4.5 USTUROI 6 X 15.78 LAMAI 5 X 6.42 BANANE 40 X 3.87 TOTAL 1303.88

Număr anunț
DA25943549
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.303,88 RON
Valoare atribuită
1.303,88 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
15.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.303,88 RON

din 1.303,88 RON estimat