Atribuită Cumpărare directă

Reparatii si intretinere ceasuri digitale LED, de interior si exterior, panouri afisare/avertizare digitale cu LED, ceasuri analogice de perete, retele interne de ceasoficare pentru institutii publice, aeroporturi, gari, etc.

Număr anunț
DA25901238
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
ROBOMAT SRL (CUI 14945144)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
331,93 RON
Valoare atribuită
331,93 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

331,93 RON

din 331,93 RON estimat