Atribuită Cumpărare directă

hartie a4 75top*11.76lei,Plic C6 300buc*0.13lei,Plic C5 100buc*0.42lei,Plic DL 100buc*0.25lei baterii r3 varta 12buc*2.52lei,Bibliorafturi 20buc*5.46lei

Număr anunț
DA25931657
Autoritate contractantă
COMUNA PIETRARI (CUI 2574093)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.126,89 RON
Valoare atribuită
1.126,89 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126,89 RON

din 1.126,89 RON estimat