Atribuită Cumpărare directă

servicii elaborare documentatii obtinerii avizelor DTAC Infiintare centru de zi pentru persoane varstnice sat Vlasceni

Număr anunț
DA25941732
Autoritate contractantă
COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
Furnizor / câștigător
DESIGN STUDIO SRL (CUI 19219614)
Cod CPV
79930000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat