Atribuită Cumpărare directă

CORNING TW PC MEMBRANE,24MM,0.4UM,TCT,S/CORNING TW PC MEMBRANE,6.5MM,.04UM,TCT,S (1PK = 48EA)/CORNING TW PC MEMBRANE,6.5MM,3.0UM,TCT,S (1PK = 48EA)

Număr anunț
DA25938186
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
39226220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.913,17 RON
Valoare atribuită
4.913,17 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.913,17 RON

din 4.913,17 RON estimat