Atribuită
Cumpărare directă
prestari servicii contabilitate bugetara la sediul autoritatii contractante, serviciile consta in: - Intocmirea si elaborarea proiectului de buget, buget initial si rectificari pe parcursul anului; - Intocmirea si tinerea evidentei angajamentelor bugetare, intocmire executie bugetara; - avizarea si tinerea evidentei contabile bugetare,defalcarea veniturilor si cheltuielilor bugetare; -primirea si inregistrarea centralizatoarelor borderourilor de incasari din impozite, taxe si alte venituri bugetare; - intocmirea declaratiilor fiscal si depunerea acestora in termen; - Inregistrarea datelor si intocmirea rapoartelor in FOREXEBUG; - primirea si inregistrarea centralizatoarelor borderourilor de incasari din impozite, taxe si alte venituri bugetare; - Intocmire bilant trimestrial, anual - DDS ; - intocmire balanta lunara
- Număr anunț
- DA25927080
- Autoritate contractantă
- Comuna Madulari (CUI 2573896)
- Furnizor / câștigător
- MAGDA EXPERTCONTAB SRL-D (CUI 37195254)
- Cod CPV
- 79211000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.