Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: denumire um cantitate pret_unitar valoare ALCOOL SANITAR BUC 10 9,24 92,4 PLIC DL CU FEREASTRA BUC 250 0,17 42,5 PLIC C5 BUC 100 0,21 21 DOSAR PLIC BUC 100 0,42 42 CORECTOR LICHID CU PENSULA BUC 4 2,52 10,08 CORECTOR BANDA BUC 10 2,52 25,2 PIX MY-TECH BUC 30 0,84 25,2 HARTIE XEROX A4, ABSOLUT PAPER TOP 100 13,3 1330 MARKER PERMANENT NEGRU,MILAN BUC 6 2,52 15,12 EVIDENTIATOR SCHNEIDER BUC 6 2,52 15,12 SFOARA BUMBAC GHEM 10 3,78 37,8 TUS STAMPILA BUC 6 11,76 70,56 CAPSE 24/6 CUT 20 0,84 16,8 FOLII A4, 35 MICRONI, NOKI, 100 BUC/SET SET 1 7,56 7,56

Număr anunț
DA25932772
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.751,34 RON
Valoare atribuită
1.751,34 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.751,34 RON

din 1.751,34 RON estimat