Atribuită
Cumpărare directă
Capse 24/6 - 31 buc Banda corectoare - 10 buc Biblioraft 7,5cm plastefiat - 20 buc Pix cu mecanism albastru - 20 buc Notes 44x12,7mm - 7 buc Scotch 19x33 - 5 buc Scotch 48x60 - 5 buc Indigo A4 Isostil Armor - 3 buc Mina creion mec.0,5/0,7mm- 20 buc Dosar cu sina PVA - 200 buc Rigla 30cm - 3 buc Cutter mare - 5 buc Rezerva cutter mare 10 buc/set- 5 seturi Sfoara alba bumbac - 5 buc Clips metal 19mm - 12 buc Clips metal 32mm - 12 buc Radiera - 5 buc Creion mecanic 0,5/0,7mm - 2 buc Folie protectie A4 100/set - 6 seturi Capsator 20 coli - 5 buc
- Număr anunț
- DA25943410
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 881,78 RON
- Valoare atribuită
- 881,78 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.