Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine banda adeziva 30 mm buc 30 3,9 banda hartie adeziva/50 mm buc 30 6,5 folie protectie top 30 6,2 caiet studentesc buc 10 1,98 caiet 48 file buc 10 0,85 pix albastru buc 100 0,49 marcar permanent negru EDDING buc 50 3,5 fluid corector buc 20 1,85 lipici lichid buc 20 0,95 hartie copiator A3 buc 3 27,9 creioane cuguma Amadeus buc 24 0,59 hartie copiator A4 top 150 11,59 banda adeziva transparenta 19x33 buc 5 0,75 CAPSATOR BUC 3 18,5 banda adeziva transparenta lata buc 5 2,09 Banda corectoare Stanger 10 4,2 Dosare plastic diferite culori 200 0,42 REF.NR 11490-11664/26.06-30.06.2020

Număr anunț
DA25887087
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.838,36 RON
Valoare atribuită
2.838,36 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.838,36 RON

din 2.838,36 RON estimat