Atribuită
Cumpărare directă
Tipul dispozitivului: steril, de unică folosință Pentru Sigilare vasculara / divizare Lungime: 18,8 cm (7,4 in) Forma maxilarului: curbat, 28 de grade Suprafața maxilarului: Textată cu ceramică Apertură maxilară: 19,6 mm Lungimea sigiliului: 16,5 mm Lungimea de tăiere: 14,7 mm Lățimea sigiliului: sigiliu la vârf de 1 mm; 4 mm sigiliu la bază Închidere în un singur pas Comutare manuală sau comutare picior Unitate de măsură: 6 unități / cutie
- Număr anunț
- DA25909646
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33169000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.829,88 RON
- Valoare atribuită
- 1.829,88 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.