Atribuită Cumpărare directă

ALGOCALMIN 1G/2ML 5FI X 2ML (METAMIZOLUM NATRICUM)(200cut X 9=1800) ALGIFEN SOL.INJ. 5ML X 5FI (COMBINATII)(100cut X 14.41=1441) GLUCOZA 5% SOL.PERF 500ML X 10FL STADA(100cut X 25.85=2585) HIDROCORTIZON HF 100MG X 1FL PULB + 1FL SOLV(200cut X 5.52=1104) HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML SOL INJ X 5 FI (HYDROCORTISONUM)(300cut X 16.03=4809) NO-SPA INJ 40MG/2ML X 25FI (DROTAVERINUM)(20cut X 18.45=369) PARACETAMOL KABI 10MG/ML SOL PERF 10FL X 100ML (PARACETAMOLUM)(50cut X 33.38=1669) CLOTRIMAZOL CREMA X 15G ANTIBIOTICE (CLOTRIMAZOLUM)(10tub X 12=120) FURAZOLIDON ADULTI 100MG X 20CP TERAPIA (FURAZOLIDONUM)(15cut X 16.28=244.20) HIDRASEC 30MG X 16PL (RACECADOTRILUM)(2cut X 34=68) VITAMINA B1 ZENTIVA 100MG/2ML X 5FI(100cut X 5.24=524) VITAMINA B6 ZENTIVA 50MG/2ML X 5FI(100cut X 5.24=524) SPIRONOLACTONA LPH 25MG X 60CPS LABORMED(8cut X 14.68=117.44) SOLUTIE RINGER 500ML X 10FL STADA(30cut X 26.20=786) DIGOXIN 0.5MG/2ML 5FI X 2ML ZENTIVA (DIGOXINUM)(40cut X 5.98=239.20) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA25900789
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.028,84 RON
Valoare atribuită
13.028,84 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.028,84 RON

din 13.028,84 RON estimat