Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE TRACTOR AGRICOL ZETOR FORTERRA 135 F5

Număr anunț
DA25891008
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
SIDER TRACKS 2000 SRL (CUI 13139222)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.429,72 RON
Valoare atribuită
3.429,72 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.429,72 RON

din 3.429,72 RON estimat