Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de servicii de reparare si intretinere si igienziare aparate de aer conditionat, frigidere si lazi frigorifice pe o perioada de 12 luni la cladiririle Orasului Cernavoda : Primaria Orasului Cernavoda, Casa de Cultura, Centrul de tineret, Centrul de zi Cresa nr. 1, Centrul de zi Cresa nr. 2, Centrul de Ingrijire si asistenta pentru persoane Varstnice, Politia Locala, Asistenta Sociala, Ariva, Registrul Agricol, Piata Unirii, Piata Faleza, Cimitir, Sala de repetitii Muzeu si Anexele acestora. Serviciile se vor presta lunar pentru un numar de 101 echipamente, din care 65 buc. aparate de aer conditionat , 32 buc. frigidere, 4 buc. lazi frigorifice. Totodata se va presta revizia sistemului de cimatizare al salii de spectacole din Casa de cultura a orasului Cernavoda, cu schimbare compresor, reparat si inlocuit tubulatura, tablou de automatizare, filtre de aspiratie si refulare. Serviciile se vor presta conform caiet de sarcini anexat. Achizitia se va finaliza prin semnarea contractului de achizitie publica. Prin acceptarea achizitiei directa se accepta fara rezerve si caietul de sarcini .
- Număr anunț
- DA25884560
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- PRO CLIMA S.R.L. (CUI 18691740)
- Cod CPV
- 50730000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.760 RON
- Valoare atribuită
- 64.760 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.