Atribuită Cumpărare directă

Furnizare materiale de uz gospodaresc, pentru structurile functionale din subordinea DGASPC BUZAU, conform cerintelor precizate in anuntul de publicitate din SEAP, nr.ADV1154696 din 24.06.2020, a ofertei depuse, dupa cum urmeaza: 1.Bureti de vase,cu parte abraziva, canelat, dim. 8*5*3 cm Buc.= 723*0.24 lei/buc 2.Bureti inox Buc. =479* 0,44 lei/buc. 3.Saci menaj 35 L-50 buc/rola Rola =657*1,85 lei/rola 4.Saci menaj 60L- 20 buc/ rola Rola =586*1,70 lei/rola 5.Saci menaj 120L- 10 buc/rola Rola =371*2,28 lei/rola 6.Saci menaj 240L- 10 buc/rola Rola =199*4,84 lei/rola 7.Pungi alimentare 3kg(500 buc/rola) Rola =142* 7,53 lei/rola 8.Servetele de masa - 100 buc/pachet, dim. 25*25cm, 2 straturi Pac. =1296*3,63 lei/pachet 9.Mop bumbac 250grame cu coada lemn inclusa Buc. =524*3,65 lei/buc 10.Perii wc cu suport plastic Buc. =292*2,70 lei/buc 11.Burete de baie, dim. 10*6*3 cm Buc. =972*1,25 lei/ buc. 12.Matura PVC interior cu coada lemn Buc. =375*4,50 lei/buc.

Număr anunț
DA25889435
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
Furnizor / câștigător
DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
Cod CPV
39224300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.782,21 RON
Valoare atribuită
15.782,21 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.782,21 RON

din 15.782,21 RON estimat