Atribuită
Cumpărare directă
- Manusi examinare, Cod 112-1567, cutie cu 100 buc. – 24,74 lei / cutie X 6 = 148.44 - Manusi chirurgicale, Cod ANSM330047065, cutie cu 100 buc. – 264,39 lei/ cutie X 10 = 2643.90 - Varfuri plastic pipeta automata 20-200 ul, Cod 0030000870, cutie cu 1000 buc. – 105,42 lei / cutie X 4 = 421.68 - Varfuri plastic pipeta automata 500-5000 ul, Cod 0030000978, cutie cu 500 buc. – 216,52 lei / cutie X 4 = 866.08
- Număr anunț
- DA25890029
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.080,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.080,10 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.