Atribuită
Cumpărare directă
Manusi chirurgicale din latex ,sterile,pudrate(cu amidon),cu suprafata usor texturata,avand manseta rulata intarita si forma anatomica(manusi diferentiate pentru cele doua maini). Marimi 6; 6.5; 7; 7.5; 8; 8.5; 9. Ambalaj:1 pereche(plic);50 perechi(set);400 perechi (bax). AQL:1,5(factorul de rupere:1,5%). Proteine latex continute:<50microgram/gram. In conformitate cu normele EN 455-1-2-3, ISO 9001, EN 556. Declaratia de conformitate CE. chirurgicale 7= 500 perechi chirurgicale 7,5= 900 perechi chirurgicale 8= 1000 perechi chirurgicale 8.5 50 perechi
- Număr anunț
- DA25891213
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.082,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.082,50 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.