Atribuită Cumpărare directă

:PACHET DETERGENTI ARIEL 6 KG DERO OZON AUTOMAT,PACHET ALIMENTE IART, OUA, PULPE INF PUI; MERE; CEAPA; MORCOVI; TELINA; CARTOFI ; FASOLE GALBENA; BOIA DULCE; PRAJITURA CU LAPTE; BISCUITI

Număr anunț
DA25898295
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.621,47 RON
Valoare atribuită
1.621,47 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.621,47 RON

din 1.621,47 RON estimat