Atribuită Cumpărare directă

LAPTOP15.6 ASUS VIVOBOOK X512J INTEL I7-1065G7 1.3-3.9/16GB/SSD 512 + WIN 10 HOME + GEANTA+MOUSE WIRELESS GENIUS

Număr anunț
DA25890442
Autoritate contractantă
COMUNA BISTRA (CUI 4562346)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
01.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat