Atribuită
Cumpărare directă
- Cartus Toner Minolta Bizhub 227 TN323 Black original - TN114 TN-114 CARTUS TONER BLACK (11000 PAG) ORIGINAL KONICA MINOLTA DI152 DI183 DI1611 DI2011 162 - toner original HP P2015, Q7553A 3000K - CB436A (36A) CARTUS TONER BLACK (2000 PAG) ORIGINAL HP LASERJET P1505 M1120 M1522
- Număr anunț
- DA25899964
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.321,96 RON
- Valoare atribuită
- 3.321,96 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.