Atribuită
Cumpărare directă
1 Cuie 60 mm kg 2 4,30 2 Cuie 80 mm kg 2 4,30 3 Cuie 100 mm kg 2 4,30 4 Holsurub 25 rigips buc 200 0,03 5 Holsurub 35 rigips buc 200 0,03 6 Holsurub 45 rigip buc 200 0,04 7 Holsurub 55 rigips buc 200 0,06 8 autofiletante 20 rigips buc 200 0,10 9 Autofiletante 40 rigips buc 200 0,15 10 Autofiletante 80 rigips buc 200 0,25 11 Electrozi supertit fin 2,5 x 350 mm kg 9 9,30 12 Electrozi sudura 3,25 x 350 mm kg 27 9,30 13 Panza flex D125 buc 20 1,90 14 Panza flex D230 buc 40 6,50 15 Burghie 1 - 13 set 1 45,00 16 Panza bomfaier 300 x 12 mm buc 6 1,00 17 Surub metalic M6 x 80 buc 200 0,45 18 Surub metalic M8 x 80 buc 200 0,60 19 Piulita M6 buc 200 0,04 20 Piulita M8 buc 200 0,13 21 Saiba plata M6 buc 200 0,15 22 Saiba plata M8 buc 200 0,20 23 Pietre Polizor D200 buc 2 35,00
- Număr anunț
- DA25906821
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.225,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.225,60 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.