Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de instalare echipamemente de incalzire in corpul C Liceul Teoretic A. Sever, care constau in: -dezafectare sobe, instalatie alimentare cu gaze naturale daferenta acestora -demontare cazane de incalzire centrala -montarea/instalarea cazane murale , radiatoare , echipamente si instalatiile aferente sistemului de incalzire Atasat AC va transmite PT, listele de cantitati pe baza carora veti elabora si prezenta pe e-mail tehnic@primariamedias, pana in data de 7.07.2020 propunerea dumneavoastra astfel incat aceasta sa corespunda cerintelor AC .Oferta trebuie sa contina de asemenea formularul de oferta completat cu pretul si durata lucrarii. Numai in cazul in care oferta va corespunde cerintelor , AC va acccepta oferta. Termen de realizare: 5 luni
- Număr anunț
- DA25888171
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- GAZDESIGN SRL (CUI 20441176)
- Cod CPV
- 45331100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215.000 RON
- Valoare atribuită
- 215.000 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.