Atribuită
Cumpărare directă
-N112VD3671EMEA_UBU Sistem Desktop PC Dell Vostro 3671 cu procesor Intel® Core™ i5-9400 pana la 4.10 GHz, Coffee Lake, 8GB DDR4, 256GB SSD M.2 PCIe, Intel UHD Graphics 630, Ubuntu, Black -Microsoft Windows 10 Pro, 64 bit, Engleza, OEM, DVD, FQC-08929 -HDD WD Black 1TB, 7200rpm, 64MB cache, SATA III
- Număr anunț
- DA25895811
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Electrochimie si Materie Condensata (CUI 9364218)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.044,52 RON
- Valoare atribuită
- 3.044,52 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.