Atribuită
Cumpărare directă
MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- AMBULEX MAN.NIT.NEGRE L 1 BU 2 1 ROMDIST CUT.MEN.BICOMP.12 BU 1 1 ROMDIST CUT.MEN.TRICOMP.1 BU 2 1 ROMDIST.BOL.SUP.EPS25BU60 PG 4 1 ROMDIST.CAP.BOL.SUP.EPS25 PG 4 1 BIOCO FURC+CUT+SERV BIODE BU 1 50 BIOCO SET TRIS PR.BIODEGR BU 1 50 SET LINGURA ALBA+SERV 50B PG 1 50
- Număr anunț
- DA25891628
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 614,38 RON
- Valoare atribuită
- 614,38 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.