Atribuită Cumpărare directă

BIBLIORAFT 5 CM,PIX FABER CASTELL RX10 ALBASTRU, REPERTOAR A-Z, MARKER NEGRU 1 MM, MARKER 8566 DIVERSE CULORI, BANDA ADEZIVA 48X66, BATERII AAA - R3

Număr anunț
DA25890541
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
551,76 RON
Valoare atribuită
551,76 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
14.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

551,76 RON

din 551,76 RON estimat