Atribuită Cumpărare directă

Fitinguri pentru capilare cu diametrul exterior de 3,2 mm, pentru adaptoare tip S40 de recipiente pentru lichid cromatografie ; 10 buc./pachet

Număr anunț
DA25896231
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,76 RON
Valoare atribuită
293,76 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,76 RON

din 293,76 RON estimat