Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 40 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Bucuresti Sume asigurate/persoana: Subgrup 1 -2 persoane - Deces din orice cauza: 30.000 RON - Deces ca urmare a unui Accident: 20.000 RON - Cheltuieli medicale ca urmare a unui accident: Max. 600 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 23.500 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 50.00 zi x 30 zile - Incapacitate temporara de munca urmare a unui accident: 30.00 zi x 30 zile - Interventii chirurgicale ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 3,000 RON - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 6,000 RON - Boli profesionale: Max. 3.000 RON Subgrup 2 -18 persoane - Deces din orice cauza: 30.000 RON - Deces ca urmare a unui Accident: 20.000 RON - Cheltuieli medicale ca urmare a unui accident: Max. 600 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 23.500 RON - Spitalizare ca urmare a unui accident: 50.00 zi x 30 zile - Incapacitate temporara de munca urmare a unui accident: 30.00 zi x 30 zile - Interventii chirurgicale ca urmare a unui accident: Max. 2.000 RON - Arsuri ca urmare a unui accident: Max. 3,000 RON - Fracturi ca urmare a unui accident: Max. 6,000 RON - Boli profesionale: Max. 3.000 RON Acoperire: în timpul activităţii declarate Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabil
- Număr anunț
- DA25899408
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66512100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.561,04 RON
- Valoare atribuită
- 4.561,04 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.