Atribuită
Cumpărare directă
CIMENT MULTIBAT 40KG 1 buc 20,5042 GLETUL MESERIASULUI 20KG ADEPLAST 1 buc 16,2185 ADEZIV ADZ WAROLL FAIANTA/GRESIE 25KG ADEPLAST 1 buc 11,7647 PENSULA SERIA 53 50MM FIR NAT MANER LEMN 0200-534450 1 buc 7,9832 TRAFALET ELITAKOLOR 250X48X8MM FIR 18MM TM-56327 1 buc 17,395 PENSULA TMAX-PROFI 50MM PVC MANER LEMN TM-55305 1 buc 7,0588 PENSULA LATA SERIA 37 80MM FIR NAT MANER 0200-374880 1 buc 7,0588 FOLIE DE PROTECTIE HDPL 4MX5M 0400-070405 3 buc 2,521 FOLIE PROTECTIE T-MAX 40MY 5X4M 56954 1 buc 10,2521 DILUANT 509 0.9ML 2 buc 5,7143 VOPSEA PITURA ROSU/VISINIU V533011 C4L E533011 1 buc 52,0168 VOPSEA PITURA CREM PERLA V53410 C4L 1 buc 52,0168 0120-231510 ROLA ELITACOLOR 10CM/15MM 2 buc 2,3529 KO COS PEDALA NR 2-11L 3 buc 14,1176 PRIMO ACRYLIC PROFESSIONAL 16LT 02.PROF.1 CARMYCO 1 buc 154,6218
- Număr anunț
- DA25890046
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29169963)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 422,94 RON
- Valoare atribuită
- 422,94 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.