Atribuită
Cumpărare directă
SISTEM AC ASPIRATIE MADUVA OSOASA "PS" DISPONIBIL SI IN VERSIUNE EXPLANT / TRANSPLANT "PF" Dimensiuni: 15G X 50mm (lungimea este reglabila max.20mm) - canulă cu vârful triplu ascuțit, pentru a permite o puncție non traumatică, penetrare rapidă și ușoară în cavitatea măduvei osoase - prevăzut cu sistem de aripi suplimentare detașabile, mâner ergonomic, aripile si mânerul ergonomic permit o aderenta mai buna în timpul procedurii efectuate atât în regiunile de creasta iliaca cat si sternale. - prevăzut cu scala de măsurare a adâncimii in milimetri. - prevăzut cu sistem culisant de modificare a adâncimii, de-a lungul canulei, cea ce permite reglarea adâncimii de penetrare. (lungimea indicata poate fi redusa sau mărita, acționând asupra sistemului de penetrare) - mâner anatomic pentru susținerea degetelor. - stilet detașabil perfect cuplat la vârful canulei. - conector de tip luer-lock .(pentru posibilitate de atașare la seringa) - confecționat din otel medical inoxidabil de înalta performanta. - prevăzut cu doua orificii distale laterale in versiunea explant/transplant. - dispozitivele sunt ambalate individual, sterile, etichetate conform norme medicale in vigoare si sunt însoțite de instrucțiuni de utilizare, depozitare, distrugere. Sterilizat prin ETO, termenul de valabilitate 5 ani. Producator: MEDAX SRL Unipersonale - ITALIA
- Număr anunț
- DA25905486
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33141323-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.280 RON
- Valoare atribuită
- 2.280 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.