Atribuită Cumpărare directă

Primaria Manasia doreste sa achizitioneze un monitor led

Număr anunț
DA25899752
Autoritate contractantă
COMUNA MANASIA (Consiliul Local al Comunei Manasia) (CUI 4365093)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,35 RON
Valoare atribuită
503,35 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,35 RON

din 503,35 RON estimat