Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de înlocuire învelitori din placi tabla amprentata (tip tigla) cu invelitori de tabla tip Lindab.

Număr anunț
DA25908536
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Furnizor / câștigător
DORAGI S.R.L. (CUI 37182246)
Cod CPV
45261900-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.400 RON
Valoare atribuită
42.400 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.400 RON

din 42.400 RON estimat