Atribuită Cumpărare directă

Plită / agitator magnetic cu încălzire Arec, conform oferta 1961/24.06.2020 și ADV1153678 LOT4

Număr anunț
DA25896185
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI 30545999)
Cod CPV
38436000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.465 RON
Valoare atribuită
1.465 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.465 RON

din 1.465 RON estimat