Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: BioVue Rh/Kell = 300 casete (50,00 lei/caseta); BioVue ABO/Rh = 300 casete (30,00 lei/caseta); BioVue Reverse = 300 casete (30,00 lei/caseta); BioVue AHG/Poly = 140 casete (35,00 lei/caseta); BioVue Neutral = 80 casete (35,00 lei/caseta); Ortho Bliss = 3 fl (150,00 lei/flacon); Ortho Bromelin MT6 = 1 fl (460,00 lei/flacon); BioVue Screen Ficin = 3 seturi (680,00/set). Principiul testului in caseta: aglutinare in coloana cu microbile de sticla, aflate in suspensie. ...mai putin
- Număr anunț
- DA25897443
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.650 RON
- Valoare atribuită
- 43.650 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.