Atribuită
Cumpărare directă
MOTOR HONDA Tip: OHV, 4 timpi, racire cu aer Model: GX 160 Putere maxima: 5,5 CP Diametru piston x cursa: 68 x 45 mm Capacitate cilindrica: 163 cm3 Compresie: 8,5 : 1 Sistem de aprindere: electronic Combustibil: benzina fara plumb Filtru de aer: dual Senzor de ulei: da Capacitate rezervor: 3.1 l Consum: 1.4 l/h la 3600 rpm Pornire: demaror mecanic CARACTERISTICI TEHNICE POMPA Diametru de aspiratie: 2” Diametru de refulare: 2” Inaltimea maxima de refulare: 25,0 m Adancimea maxima de aspiratie: 7 m Debit maxim: 25 m³/h (420 l/min) Diametru maxim corpuri solide: 15 mm Garnitura mecanica: SiC (carbura de siliciu) Sistem pornire: demaror mecanic Masa: 32 kg Dimensiuni de gabarit: 550x445x420 mm, conform caiet de sarcini atasat
- Număr anunț
- DA25939456
- Autoritate contractantă
- COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
- Furnizor / câștigător
- MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
- Cod CPV
- 42122130-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.450 RON
- Valoare atribuită
- 18.450 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.