Atribuită Cumpărare directă

Manualul MMSE-2 1 buc 369.95 lei Formularul rosu, versiunea extinsa EV MMSE-2 30 buc 294.00 lei Formularul albastru, versiunea extinsa EV MMSE-2 30 buc 294.00 lei Formularul rosu, versiunea standard SV MMSE-2 30 buc 205.80 lei Formularul albastru, versiunea standard SV MMSE-2 30 buc 205.80 lei Formularul rosu, versiunea scurta BV MMSE-2 30 buc 95.70 lei Formularul albastru, versiunea scurta BV MMSE-2 30 buc 95.70 lei Brosura cu norme MMSE-2 1 buc 123.33 lei Grilele transparente si suplimente scale MMSE-2 1 buc 123.33 lei Manual PANSS 1 buc 320.66 lei Interviu SCI PANSS 10 buc 265.10 lei Chestionar IQ PANSS 10 buc 228.30 lei Fisa de profil PANSS 10 buc 98.50 lei Criteriile de cotare PANSS 1 buc 64.14 lei

Număr anunț
DA25916615
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.784,31 RON
Valoare atribuită
2.784,31 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.784,31 RON

din 2.784,31 RON estimat